„Vieš o čom sú Vianoce? 🤶o láske o zdraví o pokoji ľudia Vianoce oslavujú s radosťou, že vstupujú do nového roka zdravý a šťastný oslavujú ich s rodinou.
A ja? ja nemám radosť žiadnu ja som iba vďačná zato, že mám rodičov a že mám priateľa ktorý je so mnou v dobrom aj v zlom ale netrpí tak ako ja on ma svoj život ja mám svoj to je všetko a ostatne nemám nie som ani šťastná ani pokoj ani radosť nič o čom to potom je? O čom? Ľudia si kupujú darčeky tešia sa a ja? Môj darček a moje prianie, je aby bola moja mama zdravá a aby sme boli šťastná rodina ako pred tým keď prídem domov tak viem že ma nič zlé nečaká a tento darček si želám každý deň.
Nikto to nechápe ako moc ma to trápi nedá sa s tým trápením žiť nedokážem sa už ďalej pretvarovať že som šťastná že sa nič nedeje nevládzem už.
Ja som jednoducho potrestaná od Boha ináč to nevidím nehovorím každý si prejde zlým ale potom príde dobré ale ja prechádzam zlým stále a to nie je fér.
Preto si vážte rodičov, lásku, zdravie a štastie lebo niekto ma chorých rodičov nemá ani šťastie ani lásku a viete čo by zato tí ľudia dali?“

—  Silvika

Život je trápenie 😔

Upravil Silvika. Posledná aktualizácia 14. január 2022. Histórie

Podobné citáty

„Som nepočujúce dievča od narodenia a sa za to nehanbím. Nosím strojček aby som počula. Viem komunikovať s počujúcmi ľudmi a im odrezat z pier. Ovládam posunkovú reč s nepočujúcmi ľudmi… :)Myslím si,že každý človek má právo na šťastie. Ja mám šťastie,že som sa narodila v Európe na Slovensku, pretože napríklad deti v Afrike trpia hladom, alebo deti v Kosove, Albánsku videli zomierať svojich blízkych príbuzných, ba aj kamarátov…
človek nemôže byť šťastný každý deň rovnako. Môže sa však tešiť z maličkostí, ktoré nie sú samozrejmé ale potešia.
Teším sa, keď ma mama pochváli,že som usilovná, keď spolu s oteckom vymýšľame pestvá, potešilo ma, keď mi kamarát z tábora poslal pozdrav k meninám,…To je všetko také malé šťastie. Veľkým šťastím je, keď je človek zdravý, má rodičov a kamarátov, ktorí ho ľúbia, vedia mu poradiť a nie sú falošní.
Mám šťastie,že mám rodičov, ktorí ma ľúbia a starajú o mňa. Pomáhajú mi, poradia a ja sa snažím nesklamať ich dôveru. som šťastná, keď môžeme isť spolu na prechádzku alebo na výlet, kde nás sprevádza náš verný štvornohý kamarát Mike. Som rada,že mi rodičia dovolia mať aj kocúrika Murka, a okrem toho sa starám aj o andulky a rybičky.
Čo je to šťastie? To je, keď sa mi podarí dobre napísať písomku, zažiť pekný deň, to je pocit,že keď ma niečo trápi, mám to komu povedať,že nie som sama so svojimi radosťami i starosťami… Šťastie je to,že ideme spolu celá rodina do prírody, do záhrady alebo niečo nakupovať.Šťastná som,že sme zdraví a môžeme pomáhať babke, lebo nemala to šťastie a je veľmi ťažko chorá, ale musí bojovať.
Bola by som rada, keby všetky deti mali také šťastie, vyrastali v zemi, ktorá nepozná vojnu, hlad, mali rodičov, ktorí sa s láskou o nich postarajú“

—  petra59

Marcus Tullius Cicero fotka
Anatole France fotka
Ingmar Bergmanová fotka
Mel Brooks fotka
CM Punk fotka
Dolly Partonová fotka
Marlene Dietrich fotka

„Deti nie sú šťastné, keď nemajú čo ignorovať. A preto boli stvorení rodičia.“

—  Marlene Dietrich nemecko-americká herečka a speváčka 1901 - 1992

Potvrdené výroky

Ogden Nash fotka

„Deti nie sú šťastné, keď nemajú čo ignorovať. A preto boli stvorení rodičia.“

—  Ogden Nash americký básnik 1902 - 1971

Children aren't happy with nothing to ignore, And that's what parents were created for.
Happy Days (Šťastné dni), 1933
Potvrdené výroky

Arthur Conan Doyle fotka
Stendhal fotka
William Shakespeare fotka
Woody Allen fotka
Ernest Hemingway fotka
Helen Rowland fotka

Súvisiace témy