CM Punk citáty

CM Punk fotka
5   0

CM Punk

Dátum narodenia: 26. október 1978

Phillip Jack Brooks , známy pod prezývkou CM Punk, je americký profesionálny wrestler ktorý pôsobil v spoločnosti WWE. V súčasnosti je v UFC. Je najdlhšie panujúcim šampiónom WWE v modernej ére, keď titul držal 434 dní od 20. novembra 2011 do 27. januára 2013. V historickom rebríčku mu patrí 6. miesto. V profesionálnom wrestlingu je 7-násobným svetovým šampiónom, pričom raz získal ROH World Championship a ECW Championship, trikrát World Heavyweight Championship a dvakrát WWE Championship. Okrem týchto titulov získal World Tag Team Championship a WWE Intercontinental Championship, vďaka čomu sa stal 19. členom klubu WWE Triple Crown Championship. Podarilo sa mu to za rekordných 203 dní. Spolu má na konte 11 rôznych titulov. Taktiež získal v rokoch 2008 a 2009 dve výhry v tzv. Money in the Bank ladder match, čo sa nikomu inému nepodarilo. V roku 2011 získal Slammy Award v kategórii Superstar of the Year.

S wrestlingom začínal v nezávislých organizáciách a to predovšetkým ako člen Ring of Honor , kde pôsobil aj ako tréner vo wrestlingovej škole. V roku 2005 podpísal zmluvu s WWE, odkiaľ bol na istý čas poslaný do Ohio Valley Wrestling , aby si zlepšil svoju výkonnosť a nabral nové skúsenosti.

Počas celej kariéry sa Punk prezentuje ako predstaviteľ životného štýlu straight edge, ktorým sa riadi aj v osobnom živote.

„Šťastie? Veľa šťastia? Zistil som, že šťastie je len pre porazených.“

—  CM Punk

reakcia na Armanda Estradu, ktorý mu zaželal veľa šťastia v "Last chance match" proti Johnovi Morrisonovi.

„Straight edge means I'm drug free, alcohol free, and better than you.“

—  Phil Brooks

Catchphrases
Zdroj: Straight Edge significa che sono libero da droghe, libero dall'alcol e migliore di voi]

„Sometimes it's what you don't do that makes you who you are.“

—  Phil Brooks

August 11, 2008 - During a promo with JBL in which JBL wanted him to have a drinking contest.
WWE Raw

Help us translate English quotes

Discover interesting quotes and translate them.

Start translating

„I'm proud to live here, i'm proud to be from here, i am not proud to live amongst people like you, you are the scum of the earth, and you have ruined a beautiful city, and that for a second time should be burned to the ground, and in it's ashes, i and i alone will build a Straight-edge utopia. And speaking of fat people that nobody likes, we all saw The Big Show knock me out with his big stupid ham-fist.“

—  Phil Brooks

Night of Champions - September 19, 2010
Friday Night SmackDown
Kontext: I love Chicago. [Crowd cheers] I love the parks, i love Navy Pier, i love the skyline, i love the museums, i love the history, I LOVE CHICAGO! [Crowd cheers] What i hate, what i hate, what i despise... is the inhabitants of Chicago. You! [Points to the crowd] You! [Points to the camera] You [points to the crowd again] ruined my beautiful city! You.. you middle class, lazy teamsters. You corrupt politicians, you corrupt police officers. The horrible horrible Chicago White Sox. The Susie Homemakers who fatten up their children with fast food, and then eat a bottle of pills and pass out on the couch. The out of work dads, you people make me sick! [Crowd boos slightly] I'm proud to live here, i'm proud to be from here, i am not proud to live amongst people like you, you are the scum of the earth, and you have ruined a beautiful city, and that for a second time should be burned to the ground, and in it's ashes, i and i alone will build a Straight-edge utopia. And speaking of fat people that nobody likes, we all saw The Big Show knock me out with his big stupid ham-fist. [Raises fist to camera] And yet, unlike all of you, i don't run away. I stand here on my own two feet, and i stand here defiant. I stand here confident. This is my house, and i run from nobody. Not any of you, not somebody that's a foot taller, not somebody that outweighs me by 250 pounds. Tonight, i am David. And Big Show, he can be Goliath. And my slingshot is the power of almighty Straight-edge!

„Maybe the ghosts have a glass ceiling? Break through that glass ceiling ghosts! I plan to.“

—  Phil Brooks

Ghost Hunters. October 31, 2006.
In reference to moving up the World Wrestling Entertainment roster, despite a lack of a conventional wrestling physique.
Ghost Hunters

„Hey Rob. I think you should challenge a real New Breed Leader. Me!“

—  Phil Brooks

Extreme Championship Wrestling. April 17th, 2007.
Extreme Championship Wrestling

„Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam egestas wisi a erat. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum.“

Dnešné výročie
Quintus Horatius Flaccus fotka
Quintus Horatius Flaccus145
rímsky lyrik -65 - -8 pred n. l.
Emile Verhaeren fotka
Emile Verhaeren1
belgický básnik 1855 - 1916
Bruce Lee fotka
Bruce Lee9
Čínsko-americký herec a umelec bojových umení 1940 - 1973
Arthur Honegger fotka
Arthur Honegger5
švajčiarsky skladateľ 1892 - 1955
Ďalších 15 výročí